Ogłoszenia Parafialne – 13 września 2015

XXIV Niedziela Zwykła

1. W najbliższym czasie na plebani zostaną wstawione nowe okna, dlatego ofiary składane dzisiaj na tacę zwaną  „gospodarczą”  przeznaczone są na pokrycie kosztów.  Serdeczne Bóg zapłać za ofiarność.
  1. W tym tygodniu:
  • W poniedziałek Święto Podwyższenia Krzyża Świętego
  • We wtorek NMP Bolesnej
  • W środę św. Korneliusza pap. i Cypriana  bpa
  • W piątek Św. Stanisława Kostki – Patrona Polski – odpust w Archikatedrze

1. Spotkanie ministrantów i lektorów w piątek po mszy św. wieczornej
  1. W minionym tygodniu przy naszym kościele i plebani pracowali: Pan Janus Henryk z ekipą, oraz wspierali materiałami Kozłowski Jan i Bibik Ireneusz – Bóg zapłać.
  1. Kościół to Dom Boży i troska o niego to zaszczyt każdego Parafianina. Razem z Rada Parafialną zwracam się do Was umiłowani Parafianie o podjęcie tej radosnej opieki. Chętnych do sprzątnięcia kościoła w sobotę oraz udekorowanie ołtarza proszę o zgłoszenie przy wyjściu z kościoła. Serdeczne Bóg zapłać osobom, które w sobotę uprzątnęły kościół – Pani Halinie Lech, Irenie Wesołowskiej i Halinie Strzelczak.
  1. W następną niedzielę po mszy św. o 11.30 odbędzie się duszpasterskie spotkanie dla

rodziców klas III przed I Komunią ich dzieci. Obecność obowiązkowa.

1. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie: Niedziela, Idziemy i Gość Niedzielny.