Ogłoszenia Parafialne – 20.09.2015

XXV Niedziela Zwykła
1.
Powstała internetowa strona Parafii parafiambnplodz.com/ gdzie możemy znaleźć informacje, ogłoszenia, intencje mszalne itp. Zapraszamy.

  1. Przed kościołem zbiórka ofiar do puszek na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
  1. W ubiegłą niedzielę na tacę zwaną „gospodarczą” złożono 1430 zł.  Serdeczne Bóg zapłać za ofiarność.
  1. W tym tygodniu:
  • w poniedziałek Świętego Mateusza ap. i ewangelisty
  • w środę św. Pio z Pietrelciny
  • w piątek bł. Władysława z Gielniowa
  1. W minionym tygodniu przy naszym kościele i plebani pracowali: Pan Janus Henryk z ekipą, Adrian Seliga z ekipą, a  Pan Bibik Ireneusz odnowił klęcznik do ślubów- Bóg zapłać.
  1. O czystość i dekorację kościoła w tym tygodniu troszczyli się: Pani Lech Halina, Goss Mirosława, Lewandowska Stanisława, Dopieralska Ewa, Mastalerz Krystyna, Monika i Adrian Seligowie z dziećmi, Miller Rafał. Serdeczne Bóg zapłać. Chętnych do sprzątnięcia kościoła w sobotę oraz udekorowanie ołtarza proszę o zgłoszenie przy stoliku pod chórem Pani Halinie Lech, która zgodziła się być koordynatorką tego dzieła.
  1. Powiedz nowotworom: NIE i przebadaj się. W dniu 03 października (sobota)  od godz. 10.00  w salce katechetycznej na plebani odbędzie się badanie  USG piersi, narządów rodnych, jamy brzusznej, tarczycy. Złożoną opłatę Pani doktor przeznacza na potrzeby naszej Parafii – Bóg zapłać. Zapisy przy stoliku pod chórem.
  1. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie: Niedziela, Idziemy i Gość Niedzielny.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s