XXVI Niedziela Zwykła

1. W następną niedzielę będziemy gościć w naszej parafii O. Dariusza Samborę, franciszkanina z Ziemi Świętej, który skieruje do nas Słowo Boże.

2. W tym tygodniu:
• W poniedziałek Św. Wacława
• We wtorek Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała
• W środę św. Hieronima – po mszy św. spotkanie Kół Żywego Różańca
• W czwartek św. Teresy od Dzieciątka Jezus – I czwartek miesiąca-modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne z naszej Parafii
• W piątek św. Aniołów Stróżów – I piątek miesiąca – do chorych od godz. 8.00
• W I sobotę – Dzień Modlitw o Świętość Kapłanów – w Archikatedrze o godz. 10.00

3. Od czwartku rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe.
W dni powszednie o godz. 17.30 a w niedzielę o 17.00.

4. W ubiegłą niedzielę do puszek na potrzeby Stolicy Apostolskiej zebrano 420 zł.

5. W minionym tygodniu przy naszym kościele i plebani pracowali: Pan Janus Henryk , Kosiec Stanisław, Hasiński Paweł i Rafał Miller.  Bóg zapłać.

6. O czystość i dekorację kościoła w tym tygodniu troszczyli się: Pani Lech Halina, Halina i Leszek Kacprzak, Ewa Michałek, Maria Szutenbach, Stanisława Banasiak i Monika Seliga. Serdeczne Bóg zapłać. Chętnych do sprzątnięcia kościoła w sobotę oraz udekorowanie ołtarza proszę o zgłoszenie przy stoliku pod chórem.

7. Powiedz nowotworom: NIE i przebadaj się. W dniu 03 października (sobota) od godz. 10.00 w salce katechetycznej odbędzie się badanie USG piersi, narządów rodnych, jamy brzusznej, tarczycy. Złożoną opłatę Pani doktor przeznacza na potrzeby naszej Parafii – Bóg zapłać. Zapisy przy stoliku pod chórem.

8. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie: Niedziela, Idziemy, Gość Niedzielny i Mały Gość.

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s