XXVII Niedziela Zwykła

1. Zgodnie z decyzją Księdza Arcybiskupa, Metropolity Łódzkiego, w dzisiejszą niedzielę, ofiary składane na tacę przeznaczone są na utrzymanie  naszego Wyższego Seminarium Duchownego w Łodzi.
  1. W ubiegłą niedzielę jako pomoc w odbudowie kościoła w Mileszkach zebrano 2130 zł

1. W tym tygodniu :
  • w poniedziałek Św. Faustyny Kowalskiej – patronki miasta Łodzi
  • w środę NMP Różańcowej
  • w piątek bł. Wincentego Kadłubka
  1. Nabożeństwa różańcowe.

W dni powszednie o godz. 17.30 a w niedzielę o 17.00.

1. W minionym tygodniu przy naszym kościele i plebani pracowali: Pan Janus Henryk z bratem Stanisławem, oraz Bibik Ireneusz, który odnowił klęcznik i remontuje ławki – Bóg zapłać.
  1. O czystość i dekorację kościoła w tym tygodniu troszczyli się: Pani Lech Halina, Kaźmierska Marzena, Kaca Agnieszka, Dopieralska Ewa. Serdeczne Bóg zapłać. Chętnych do sprzątnięcia kościoła w sobotę oraz udekorowanie ołtarza proszę o zgłoszenie przy stoliku pod chórem.
  1. Pewna osoba ofiarowała welon do błogosławieństwa Najświętszym Sakramentem. Bóg zapłać.
  1. Bóg zapłać Pani doktor za przeprowadzone badania i przekazane 1200 zł. na naszą Parafię.
  1. W następną niedzielę ofiary składane na tacę zwaną  „gospodarczą”  przeznaczone są na pokrycie kosztów nowych okien. Serdeczne Bóg zapłać za ofiarność.
  1. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie: Niedziela, Idziemy i Gość Niedzielny.