Ogłoszenia Parafialne – 11.10.2015

XXVIII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj zbiórka ofiar do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” .
  1. Ofiary składane dzisiaj na tacę zwaną  „gospodarczą”  przeznaczone są na pokrycie kosztów związanych z wymianą okien na plebanii. Serdeczne Bóg zapłać za ofiarność.

1. W ubiegłą niedzielę na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego zebrano 1271 zł.
  1. W tym tygodniu :
  • we wtorek bł. Honorata Koźmińskiego
  • w środę przypada Dzień Edukacji Narodowej. Wszystkim Nauczycielom składamy najlepsze życzenia – Bożego błogosławieństwa i dużo sił w kształtowaniu dzieci i młodzieży.
  • w piątek św. Jadwigi Śląskiej
  • w sobotę św. Ignacego Antiocheńskiego
  1. Nabożeństwa różańcowe.

W dni powszednie o godz. 17.30 a w niedzielę o 17.00.

1. Spotkanie ministrantów i lektorów w piątek po mszy św. wieczornej.
  1. W następną niedzielę po mszy św. o 11.30 odbędzie się duszpasterskie spotkanie dla rodziców klas III przed I Komunią ich dzieci. Obecność obowiązkowa.
  1. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych, czas szczególnej pamięci o naszych zmarłych. Przyjmujemy już na „wypominki” w zakrystii i kancelarii parafialnej.
  1. Delegacja Młodzieży z naszej parafii otrzymała z rąk Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego miniatury Symboli ŚDM, by przypominały o zbliżających się wydarzeniach w Krakowie.
  1. W minionym tygodniu przy naszym kościele i plebani pracowali: Pan Janus Henryk z ekipą – Bóg zapłać.
  1. O czystość i dekorację kościoła w tym tygodniu troszczyli się: Pani Lech Halina, Kaczmarek Magdalena, Gabrysia i Maks, Hasińska Teresa i Paweł, Seliga Adrian. Serdeczne Bóg zapłać.
  1. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie: Niedziela, Idziemy i Gość Niedzielny.