Ogłoszenia Parafialne – 18.10.2015

XXIX  Niedziela  Zwykła

1. Od nawrócenia do misji”, takim hasłem rozpoczynamy dzisiaj Tydzień Misyjny. W naszych modlitwach i trudach tego tygodnia pamiętajmy o wszelkich dziełach misyjnych.  Za ofiary złożone dziś na tacę w imieniu misjonarzy mówimy – Bóg zapłać.
  1. W ubiegłą niedzielę na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia” zebrano 690 zł.
  1. W tym tygodniu :
  • we wtorek św. Jana Kantego
  • w środę bł. Jakuba Strzemię
  • w czwartek św. Jana Pawła II
  1. Abp senior Władysław Ziółek przybędzie do naszego kościoła we czwartek aby w czasie mszy św. o godz. 17.00 poświęcić obraz Św. Jana Pawła II.

1. Nabożeństwa różańcowe.

W dni powszednie o godz. 17.30 a w niedzielę o 17.00.

1. Zbliża się uroczystość Wszystkich Świętych, czas szczególnej pamięci o naszych

zmarłych. Przyjmujemy już na „wypominki” w zakrystii i kancelarii parafialnej.

1. Pewna osoba pokryła koszty nowej bramy do garażu. Serdeczne Bóg zapłać.
  1. W minionym tygodniu przy naszym kościele i plebani pracowali: Pan Sosiński Jan, Janus Henryk, Stanisław, Zdzisław i Bartłomiej, Adrian Seliga i Bibik Ireneusz – Bóg zapłać.
  1. O czystość i dekorację kościoła w tym tygodniu troszczyli się: Pani Lech Halina, Dopieralska Ewa, Kucharska Teresa, Banaszer Stanisława, Pieniążek Piotr, Seliga Adrian i Karolinka, Dobrzylewska Natalia. Serdeczne Bóg zapłać. Chętnych do sprzątnięcia kościoła w sobotę oraz udekorowanie ołtarza proszę o zgłoszenie przy stoliku pod chórem.
  1. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie: Niedziela, Idziemy i Gość Niedzielny.
  1. W minionym tygodniu odeszły do wieczności:

Ś.p. Zosia Fiszerowicz – 1 dzień życia – z ul. Romanowskiej

Ś.p. Wioletta Marańda – l. 30 – z ul. Flamandzkiej

„Wieczny odpoczynek, racz im dać Panie..”