Ogłoszenia Parafialne – 25.10.2015

XXX Niedziela Zwykła

1. Kończą się nabożeństwa różańcowe, zapraszamy dzisiaj na 17.00 a w dni powszednie na godz. 17.30  ( po mszy św.).
  1. W następną niedzielę 1 listopada świętujemy UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH,  msza św. będzie tylko o godz. 8.00 a w kaplicy na cmentarzu o 7.30,     9.00,     10.30,     12.00,    13.00 i procesja,      16.00    i   17.00.

Przypominamy, że w tym dniu nie wystarczy samo nawiedzenie cmentarzy, co czynią nawet niewierzący, nasza wiara domaga się obowiązkowego uczestniczenia w tym dniu we Mszy św.

1. 31 października i 1 listopada na cmentarzach zbiórka ofiar na Wyższe Seminarium Duchowne w Łodzi.

1. Od 1 do 8 listopada włącznie można zyskać codziennie odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych.
  1. W poniedziałek 2 listopada – WSPOMNIENIE WSZYSTKICH  WIERNYCH  ZMARŁYCH.

Msza św.  o godz. 17.00.  Po Mszy św. w czasie nabożeństwa żałobnego

odmówimy modlitwy za zmarłych polecanych w wypominkach jednorazowych.

Wypominki roczne są wyczytywane w każdą niedzielę o godz. 9.50.

1. Pewna osoba pokryła koszty ram do obrazu św. Jana Pawła II. Serdeczne Bóg zapłać.
  1. W minionym tygodniu przy naszym kościele i plebani pracowali: Janus Henryk, Stanisław, Zdzisław, Bibik Ireneusz, Adrian i Monika Seligowie i Kosiec Stanisław – Bóg zapłać.
  1. O czystość i dekorację kościoła w tym tygodniu troszczyli się: Pani Lech Halina, Świderek Jadwiga, Dopieralska Ewa, Kucharska Teresa, Banaszek Stanisława i Pani Basia, a kwiaty podarowali Państwo Horodeccy. Serdeczne Bóg zapłać.
  1. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie: Niedziela, Idziemy i Gość Niedzielny.