Ogłoszenia Parafialne

XXXII Niedziela Zwykła – 8 listopada 2015

  1. Dzisiaj przeżywamy VII Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Zachęcamy do włączenia się w akcję „Nasza obojętność zabija chrześcijan w Syrii”. Syria, jak i cały Bliski Wschód, to tereny, na których chrześcijaństwo jest obecne od samego początku. Dziś, niestety, istnieje obawa o przyszłość chrześcijan na tych ziemiach. Dzięki ofiarom składanym dzisiaj do puszek- Papieskie Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie- może nieść pomoc chrześcijanom w Syrii.
  1. Dzisiejsze ofiary na Tacę gospodarczą – przeznaczone są na pokrycie kosztów (14.500 zł ) związanych z wymianą okien. Bóg zapłać.

O  godz. 17.00 po mszy św. Różaniec za zmarłych.

 

  1. Jeszcze tylko dzisiaj możemy codziennie zyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych.
  1. W następną niedzielę w czasie mszy św. o 11.30 poświęcenie modlitewników dla dzieci klas III a po Niej odbędzie się duszpasterskie spotkanie dla rodziców przed I Komunią ich dzieci.
  1. W minionym tygodniu przy naszym kościele i plebani pracowali: Pan Cnotalski Stanisław, Sosiński Jan, Janus Henryk, Stanisław, Zdzisław, Adrian Seliga, Kosiec Stanisław, Pani Jadwiga Ługowska  i Pani Ewa Goleń – Bóg zapłać.
  1. O czystość i dekorację kościoła w tym tygodniu troszczyli się: Pani Lech Halina, Elżbieta i Eugeniusz Śliwka, a piękne chryzantemy ofiarowali Państwo Matusiak  i Miller. Serdeczne Bóg zapłać. Chętnych do sprzątnięcia kościoła w sobotę oraz udekorowanie ołtarza proszę o zgłoszenie przy stoliku pod chórem.
  1. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie Niedziela, Idziemy i Gość Niedzielny

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s