Ogłoszenia Parafialne – 13 grudnia 2015

III Niedziela Adwentu        13. 12. 2015 r.

1. Rozpoczęliśmy rekolekcje adwentowe. Nauki głoszone są dzisiaj w czasie wszystkich Mszy św. oraz w poniedziałek i wtorek o godz. 10.00 i 17.00.

Dzieci zapraszamy w poniedziałek i wtorek na godz. 17.00. Zachęcamy do skorzystania ze spowiedzi podczas rekolekcji, nie odkładajmy jej na później.

Ofiary, które złożymy na tacę we wtorek, niech będą wyrazem naszej wdzięczności Ks. Rekolekcjoniście za prowadzone Rekolekcje.

Prosimy o modlitwę w tych intencjach.

1. Przed naszym kościołem odbywa się zbiórka ofiar do puszek na Fundusz Ochrony Macierzyństwa im. Stanisławy Leszczyńskiej. Swoją ofiarą włączmy się w dzieło miłosierdzia wobec najbardziej zagrożonych dzieci i ich rodzin.
  1. W poniedziałek o godz. 17.00 powitamy Relikwie św. Jana Pawła II, które będą  w naszej Parafii do środowej Mszy wieczornej.
  1. Od środy rozpoczynamy Nowennę do Dzieciątka Jezus.
  1. Zapraszamy wszystkich na Roraty, które są celebrowane codziennie o godz. 17. 00.
  1. Wizyta duszpasterska w tym tygodniu od 14.00:

*środa   – ul. Lechicka, Kłosowa, Nasienna

*czwartek  – ul. Kujawska, Warzywna, Spadkowa, Jaglana

*sobota   – od 9.30 – ul. Hodowlana, Selerowa, Kąkolowa

Ofiary składane przy tej okazji, przeznaczamy na potrzeby Parafii.

Wszystkim ofiarodawcom składam  serdeczne „Bóg zapłać”.

1. Bardzo dziękuję pewnej osobie, która ufundowała figurę Matki Bożej Niepokalanej a Panu Adrianowi za ustawienie i montaż.
  1. Słowa wdzięczności od nas wszystkich dla pewnej rodziny, która pokryła koszty związane z nowymi drzwiami w przedsionku kościoła. Bóg zapłać.
  1. W minionym tygodniu przy naszym kościele pracowali: Pan Janus Henryk, Paweł Hasiński i Adrian Seliga – Bóg zapłać. Serdeczne Bóg zapłać.
  1. O czystość i dekorację kościoła w tym tygodniu troszczyli się: Pani Lech Halina, i Pani Basia.
  1. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie – Niedziela, Idziemy i Gość Niedzielny
  1. W minionym tygodniu odszedł do wieczności:

Ś.p. Stefan Stefaniak – l. 76 – z ul. Sokołowskiej

„Wieczny odpoczynek, racz mu dać Panie..”