Ogłoszenia Parafialne – 20 grudnia 2015

IV Niedziela Adwentu

1. W minionym tygodniu przeżywaliśmy czas Rekolekcji za które Bogu niech będą dzięki, ale również pragnę podziękować i Wam Drodzy Parafianie za tak piękne uczestnictwo. To cieszy serce, kiedy widać Wasze pragnienie i lgnięcie do Boga.

1. W ubiegłą niedzielę, na Fundusz Ochrony Macierzyństwa zebraliśmy 490 zł.  Za dar Waszych serc składamy serdeczne Bóg zapłać!
  1. Osoby, które chciałyby pomóc w przygotowaniu szopki i dekoracji świątecznej w naszym kościele, zapraszamy w poniedziałek po mszy św. o 17.00.
  1. Wizyta duszpasterska w tym tygodniu:

*poniedziałek od 12.00   – ul. Liściasta, Żyzna, Konopna

*wtorek od 14.00  – ul. Kaczeńcowa, Juliusza, Ludowa, Wersalska.

1. We czwartek Wigilia Bożego Narodzenia. Msza św. zwaną „Pasterką”, o godz. 24.00 –( nie będzie Mszy św. o 17.00).
  1. W Uroczystość Bożego Narodzenia jak i w św. Szczepana, – Msze św. będą celebrowane wg porządku niedzielnego- 8.00, 10.00, 11.30 i 16.30.
  1. W minionym tygodniu przy naszym kościele pracowali: Pan Wojtczak Roman, Janus Henryk i Zdzisław, Bibik Ireneusz i Adrian Seliga – Bóg zapłać.

1. O czystość i dekorację kościoła w tym tygodniu troszczyli się: Pani Lech Halina, Banaszek Stanisława i Leszcz Maria. Serdeczne Bóg zapłać.
  1. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie Niedziela, Idziemy i Gość Niedzielny.

W minionym tygodniu odeszli do wieczności:

Ś.p. Zdzisław Sukiennik – l. 70 – z ul. Kaczeńcowej

Ś.p. Jacek Ogrodowczyk – l. 53 – z ul. Zagonowej

„Wieczny odpoczynek, racz im dać Panie..”

Połączenie z %s