Ogłoszenia Parafialne – Boże Narodzenie 2015

UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO

„Zawsze ilekroć pozwolisz, aby Bóg pokochał innych przez ciebie, zawsze  wtedy jest Boże Narodzenie”. Niech dzień przyjścia Jezusa będzie niezwykłym  świętem i napełni Was nową wiarą. Niech ona przenika Wasze codzienne życie,  prace, szczęścia, trudy i cierpienia. Pozwólcie, aby Jezus działał w Was i przez  Was. Niech ten Boży czas będzie okazją do zamyślenia się nad dobrocią   i wielkością Naszego Pana, a Maryja czuwająca w Betlejem, niech uprosi  Wszystkim potrzebne łaski na 2016 rok.

1. Dzisiaj i jutro niedzielny porządek Mszy św.

1. W minionym tygodniu przy naszym kościele pracowali: Pan Wojtczak Roman, Bibik Ireneusz  i Zdzisław – Bóg zapłać.
  1. Składam serdeczne podziękowanie Państwu Ciepielom za ofiarowane choinki do kościoła, oraz osobom, które udekorowały nasz kościół i przygotowały szopkę.
  1. W najbliższą  niedzielę będziemy przeżywać Święto ŚWIĘTEJ RODZINY:  JEZUSA, MARYI i JÓZEFA.
  1. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie Niedziela, Idziemy, Gość

Niedzielny, Mały Gość i List do Pani.