Ogłoszenia Parafialne – 17 stycznia 2016

cropped-img_32694.jpg

II Niedziela Zwykła – 17 stycznia 2016

1. W minionym tygodniu nasza Parafia otrzymała wspaniały dar – komplet mebli do kuchni na plebani. W imieniu nas wszystkich pragnę podziękować Państwu Jadwidze i Stefanowi Dreko i ofiarować mszę św. w int. Waszej Firmy w Popielec- 10 lutego o godz. 17.00. Jeszcze raz Bóg zapłać.

1. Dzisiaj po mszy św. o 11.30 odbędzie się duszpasterskie spotkanie dla rodziców klas III przed I Komunią ich dzieci.
  1. Dzisiaj Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy, a od jutra rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan oraz Dzień Judaizmu.
  1. W tym tygodniu czcimy:
  • we wtorek św. Józefa Sebastiana Pelczara, bpa
  • w czwartek św. Agnieszkę
  1. Dyrekcja i uczniowie Szkoły Podstawowej nr 116, zapraszają na JASEŁKA, które odbędą się dzisiaj  po  Mszy Św. dla dzieci o 11.30.

1. Porządek kolędy w tym tygodniu:

* 18.I. poniedziałek od 13.00 – ul. Szuberta, Flandryjska.

* 20.I. środa – ul. Masłochów, Niemena, Brukselska.

* 21.I. czwartek  – ul. Flamandzka.

* 23.I. sobota od 9.00 – ul. Safrina, Tatarczana.

1. W minionym tygodniu przy naszym kościele i plebani pracowali: Pan Dreko Stefan z pracownikami, Janus Henryk i Stanisław, Sosiński Jan i Stegliński Wiesław – Bóg zapłać.
  1. O czystość i dekorację kościoła w tym tygodniu troszczyli się: Pani Lech Halina, Kacprzak Halina, Więckowska Janina i Pani Jadwiga Ługowska. Serdeczne Bóg zapłać. Chętnych do sprzątnięcia kościoła w sobotę proszę o zgłoszenie przy stoliku pod chórem.
  1. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie: Niedziela, Idziemy i Gość Niedzielny.