Ogłoszenia Parafialne – 14 lutego 2016

I Niedziela Wielkiego Postu

1. Ofiary składane dzisiaj na tacę przeznaczone są na budowę kościołów Archidiecezji Łódzkiej. Serdeczne Bóg zapłać za ofiarność.

4

2. W Popielec do puszek na Dzieła Caritas Archidiecezji Łódzkiej zebraliśmy 620 zł.
Za dar Waszych serc składam serdeczne Bóg zapłać!

3. Z racji ferii zimowych duszpasterskie spotkanie dla rodziców dzieci klas III odbędzie się 13 marca w niedzielę po mszy św. o 11.30. Obecność obowiązkowa.

4. Przyjmujemy jeszcze zapisy na Światowe Dni Młodzieży osobno do Krakowa i osobno na Wydarzenia Diecezjalne.

5. We wszystkie piątki Wielkiego Postu będzie nabożeństwo DROGI KRZYŻOWEJ po wieczornej Mszy św. czyli o 17.30.

6. W każdą niedzielę Wielkiego Postu GORZKIE ŻALE z nauką pasyjną o godz.
16.30 po nich Msza Św.

7. W minionym tygodniu przy naszym kościele pracowali: Pan Sosiński Jan, Janus Henryk i Zdzisław z ekipą i Adrian Seliga – Bóg zapłać.

8. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie Niedziela, Idziemy i Gość Niedzielny.

9. W minionym tygodniu odeszła do wieczności:

Ś.p. Joanna Wojtera – l. 56
„Wieczny odpoczynek, racz jej dać Panie..”

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )