Ogłoszenia Parafialne – 21 lutego 2016

2 Niedziela Wielkiego Postu

1. Zbiórka ofiar do puszek na potrzeby polskich misjonarzy w Afryce. Serdeczne Bóg zapłać za ofiarność.

2. W ubiegłą niedzielę na tacę przeznaczoną na budowę kościołów Archidiecezji Łódzkiej zebraliśmy 1490 zł.
Za dar Waszych serc składam serdeczne Bóg zapłać!

rzut

3. Słowa wdzięczności od nas wszystkich dla pewnej RODZINY, która pokryła koszty związane z zakupem nowego urządzeniem do wyświetlania pieśni w czasie liturgii. Serdeczne Bóg zapłać.

4. Przyjmujemy jeszcze zapisy na Światowe Dni Młodzieży osobno do Krakowa i osobno na Wydarzenia Diecezjalne.

5. We wszystkie piątki Wielkiego Postu będzie nabożeństwo DROGI KRZYŻOWEJ po wieczornej Mszy św. czyli o 17.30.

6. W każdą niedzielę Wielkiego Postu GORZKIE ŻALE z nauką pasyjną o godz.
16.30 po nich Msza Św.

7. W minionym tygodniu przy naszym kościele pracowali: Pan Janus Henryk, Stanisław, Zdzisław, Ireneusz Bibik, Wojtczak Roman i Adrian Seliga – Bóg zapłać.

8. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie Niedziela, Idziemy i Gość Niedzielny.

9. W minionym tygodniu odszedł do wieczności:

Ś.p. Józef Michalski – l. 81
„Wieczny odpoczynek, racz mu dać Panie..”

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )