Ogłoszenia Parafialne – 6 marca 2016

rrr

4. Niedziela Wielkiego Postu

1. Dzisiaj Niedziela Radości –„Laetare”. Rozpoczęliśmy rekolekcje wielkopostne. Nauki głoszone są dzisiaj w czasie wszystkich Mszy św. oraz w
* poniedziałek , wtorek i środę o godz. 10.00 i 17.00 dla wszystkich
* dla dzieci o godz.9.00 klasy III – VI, i o godz. 11.30 klasy 0 – II.
* GODZINA MIŁOSIERDZIA O 15.00.
Zachęcamy do skorzystania ze spowiedzi podczas rekolekcji, nie odkładajmy jej na później.
Ofiary, które złożymy na tacę w środę, niech będą wyrazem naszej
wdzięczności O. Rekolekcjoniście za prowadzone Rekolekcje.

2. Jeszcze w tym tygodniu przyjmujemy zapisy na Światowe Dni Młodzieży osobno do Krakowa i osobno na Wydarzenia Diecezjalne.

3. W piątek będzie nabożeństwo DROGI KRZYŻOWEJ po wieczornej Mszy św. czyli o 17.30, które poprowadzą dzieci szkolne, a w niedzielę GORZKIE ŻALE z nauką pasyjną o godz. 16.30 i po nich Msza Św.

4. Duszpasterskie spotkanie dla rodziców klas III przed I Komunią ich dzieci odbędzie się w następną niedzielę po mszy św. o 11.30.
Obecność obowiązkowa.

5. Pod chórem, członkowie Parafialnego Zespołu Caritas rozprowadzają paschaliki, świece i baranki wielkanocne.

6. Bardzo serdecznie dziękuję pewnej rodzinie za ufundowanie fioletowego ornatu.

7. W minionym tygodniu przy naszym kościele pracowali: Pan Janus Henryk, Stanisław, Zdzisław, Adrian Seliga i Stanisław Kosiec – Bóg zapłać.

8. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie Niedziela, Idziemy i Gość Niedzielny.

9. W minionym tygodniu odeszli do wieczności:

Ś.p. Marianna Łuczak – l. 88 z ul. Kąkolowej
Ś.p. Janusz Nowacki – l. 80 z ul. Rojnej

„Wieczny odpoczynek, racz im dać Panie..”