Ogłoszenia Parafialne – Wielkanoc 2016

NIEDZIELA    ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

Wszystkim Parafianom i przybyłym Gościom życzę, aby Święta Paschalne były czasem spotkania ze Zmartwychwstałym Chrystusem i zanurzenia się w Tajemnicy życia, które zwyciężyło śmierć mocą nieskończonej Miłości. Umocnieni łaską Wiary, która działa przez Miłość, dawajmy światu nieustannie  świadectwo tej niezawodnej Nadziei.

Ogłoszenia parafialne:

  1. Składam serdeczne podziękowania wszystkim, którzy pospieszyli z pomocą przy dekorowaniu świątyni, a szczególnie Panom: Grzegorzowi, Adrianowi, Dariuszowi, Henrykowi, Jarosławowi,  Michałowi i Pani Monice za wykonanie dekoracji  Ołtarza Ciemnicy i Bożego Grobu, Ani Kobyłeckiej z Młodzieżowym Zespołem Wokalnym, Pani Organistce, Ochotniczej Straży Pożarnej, Służbie  Liturgicznej, Asyście, pewnej Rodzinie za nowe ramy do obrazu Matki Bożej,  Wam Parafianie za ufundowanie pięknego złocistego ornatu i Wam wszystkim za włączanie się w liturgię oraz modlitewne czuwanie.

  1. Dzisiaj i jutro Msze św. będą sprawowane wg porządku niedzielnego.

  1. W Poniedziałek Wielkanocny przed kościołem będą zbierane ofiary do puszek na

Katolicki  Uniwersytet Lubelski i Instytut Teologiczny w Łodzi. Bóg zapłać.

  1. We wtorek o 18. Msza św. za tych, którzy w tym miesiącu odeszli do wieczności
  2. . W następną niedzielę Uroczystość Miłosierdzia Bożego do której przygotowujemy się  przez codzienną Nowennę.

Skarbonki do których zbieraliśmy ofiary wielkopostne  przynosimy w przyszłą  niedzielę i składamy do kosza przed ołtarzem.

  1. W tym tygodniu przypada I piątek i I sobota miesiąca.

Do chorych udam  się od godz. 8.00.  Spowiedź od  godz.17.00. Z racji tygodnia świątecznego nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

  1. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie: Niedziela, Idziemy i Gość

    Niedzielny.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s