Ogłoszenia Parafialne – 24 kwietnia 2016

V   NIEDZIELA    WIELKANOCNA

1. Jutro Św. Marka Ewangelisty, dzień Imienin Arcybiskupa Metropolity Łódzkiego Marka Jędraszewskiego oraz biskupa Marka Marczaka – nasze życzenia wyraźmy w specjalnej modlitwie w intencji Dostojnych Solenizantów.
  1. W piątek – św. Katarzyny Sieneńskiej – Dzień Męczeństwa Duchowieństwa Polskiego w czasie II wojny światowej.

O godz. 18.00 Msza św. za tych, którzy w tym miesiącu odeszli do wieczności.

1. Urząd Skarbowy ustalając podatek Ks. Proboszcza podał, iż na terenie naszej parafii liczba mieszkańców wg stanu na dzień 31.12.2015 r. wynosiła 4178 osób zgodnie z wyliczeniem dokonanym przez Urząd Miasta Łodzi.

W czasie wizyty kolędowej zaprosiło kapłana 701 rodzin co dało liczbę 2138 parafian, a             gdzie reszta? Módlmy się abyśmy mieli odwagę przyznać się do Chrystusa zgodnie z                 naszym Chrztem.

1. „TYŚ JEST MÓJ SYN, W TOBIE MAM  UPODOBANIE  I  W  ZIEMI TEJ”

To tytuł hymnu na 1050 rocznicę Chrztu Polski. Płytkę z owym hymnem możemy                       nabyć jako „cegiełkę” na pomalowanie dachu naszego kościoła. Bóg zapłać za                             zrozumienie i ofiarność.

1. W minionym tygodniu przy naprawie ogrodzenia przy naszym kościele pracował nasz Parafianin z ekipą, który prosił by nie ogłaszać nazwy firmy, oraz  Pan Seliga Adrian oraz  – Bóg zapłać.
  1. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie Niedziela, Idziemy i Gość

Niedzielny.

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )