Ogłoszenia Parafialne – 01.05.2016

VI   NIEDZIELA    WIELKANOCNA
1. Dzisiaj z racji I niedzieli miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu na zakończenie każdej Mszy św.
2. Od dzisiaj do środy przypadają tzw. dni krzyżowe – Dni Modlitw o urodzaje i za kraje głodujące.
3. Rozpoczynają się nabożeństwa majowe, w naszym kościele w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedzielę o 16.30 i następnie Msza Św. wieczorna.
Zachęcam do śpiewania Litanii Loretańskiej przy ozdobionych krzyżach i kapliczkach.
4. We wtorek (3 maja) – Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, dzień modlitw za ojczyznę i rodaków przebywających na emigracji.
Msze Św. o godz. 10.00  i  18.00.

• I czwartek miesiąca, dzień modlitw o powołania kapłańskie z naszej parafii.
  • I piątek – odwiedziny chorych od godz. 8.00 i rozpoczęcie Nowenny przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  • I Sobota – dzień wynagrodzenia za zniewagi wyrządzane Matce Bożej,  z racji ślubu msza św. o 17.00.
  1. Duszpasterskie spotkanie dla rodziców klas III przed I Komunią ich dzieci odbędzie się w następną niedzielę po mszy św. o 11.30.    Obecność obowiązkowa.
  1. W następną niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego.
  1. W minionym tygodniu przy naszym kościele pracowali: Pan Janus Henryk, Stanisław, Zdzisław, Seliga Adrian, Cal Dariusz, Kaczmarek Zofia, Kaczmarek Arkadiusz, Młodzieżowa Grupa – Bóg zapłać.
  1. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie Niedziel, Idziemy i Gość Niedzielny.

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s