Ogłoszenia Parafialne – 8 maja 2016

UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

1. Zbiórka ofiar do puszek  na potrzeby Kościoła na Ukrainie. Serdeczne Bóg zapłać za ofiarność.
  1. W poniedziałek Uroczystość Św. Stanisława bpa i męcz. Głównego Patrona Polski, a w sobotę Św. Macieja Apostoła.
  1. W następną niedzielę Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Ofiary, które złożymy na tacę są przeznaczone na ogólnopolski Fundusz Światowych Dni Młodzieży.

1. Słowa wdzięczności od nas wszystkich dla Pana Janusa Henryka, Stanisława  i Zdzisława, którzy odnowili ławki z naszego kościoła. Serdeczne Bóg zapłać.
  1. W minionym tygodniu przy naszym kościele pracowali: Pan Janus Henryk, Stanisław, Zdzisław, Seliga Adrian, Kaczmarek Zofia i Arkadiusz oraz Kornacki Arkadiusz – Bóg zapłać.
  1. W tym roku Eucharystyczna Procesja Bożego Ciała przejdzie ulicami: Chochoła, Kompostowa, Uprawna, Plonowa, Tatarczana i Aleksandrowska do kościoła.
  1. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie Niedziela, Idziemy i Gość

Niedzielny.