Święto Eucharystii – 12.06.2016

Dziś przeżywamy archidiecezjalne Święto Eucharystii na pamiątkę niezapomnianej wizyty Ojca Świętego Jana Pawła II, która odbyła się w Łodzi dnia 13 czerwca 1987 r. W tym roku w sposób szczególny święto to wpisuje się w obchody 1050 rocznicy chrztu Polski Archidiecezji Łódzkiej. Następca św. Piotra przypomniał nam wtedy, że „człowiek potrzebuje Eucharystii, aby mógł żyć na wieki tym Życiem, które jest z Boga samego”. / Archidiecezja Łódzka/.
k2.jpg    k.jpg
Nasza delegatka komunijna, Karolina Seliga odebrała pamiątkową tablicę dla parafii.
k3.jpg
Galeria: Foto

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s