Ogłoszenia Parafialne – 19 czerwca 2016

XII Niedziela Zwykła

/W następną niedzielę 26 czerwca w naszej Parafii Odpust (ze straganami) ku czci MBNP/.

mr...jpg

1. Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w dni powszednie o godz. 17.30 a w niedzielę o 16.30.

1. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na tacę na budowę kościołów w Archidiecezji Łódzkiej – 1240 zł. Serdeczne Bóg zapłać.
  1. W tym tygodniu przypada:
  • we wtorek – św. Alojzego Gonzagi, zakonnika
  • w piątek – uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  1. W piątek o 18.00 msza św. wspominkowa za zmarłych w tym miesiącu.
  1. W następną niedzielę 26 czerwca w naszej Parafii Odpust (ze straganami) ku czci MBNP.  Uroczystą Mszę św. o 11.30 będzie celebrował dziekan naszego dekanatu z Aleksandrowa ks. Kanonik Gabriel Kołodziej. Zapraszamy dzieci do udziału w procesji.
  1. W związku ze zbliżającymi się wakacjami, informujemy, że w lipcu i sierpniu – w naszym kościele będą celebrowane msze św.: w niedzielę o godz. 8.00, 10.00 i 16.30, natomiast w dni powszednie o godz. 18.00. W środy nowenna o 17.30.
  1. W minionym tygodniu przy kościele pracowali: Pan Kosiec Stanisław, Janus Henryk, Stanisław, Zdzisław, nasze Siostry św. Rodziny i Lech Halina – serdeczne Bóg zapłać.

1. Pod chórem do nabycia tygodniki katolickie: Niedziela, Idziemy, List do Pani i Gość Niedzielny.

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )