Ogłoszenia Parafialne – 26 czerwca 2016

XIII  Niedziela Zwykła

1. W naszej Parafii Uroczystość Matki Boskiej Nieustającej Pomocy. Odpust Parafialny. Uroczystą Mszę św. o 11.30 będzie celebrował i poprowadzi procesję – dziekan naszego dekanatu z Aleksandrowa ks. kanonik Gabriel Kołodziej.

mnp.jpg

GALERIA:  http://tiny.pl/g9x3k

1. Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa w dni powszednie o godz. 17.30 a w niedzielę o 16.30.
  • we wtorek – św. Ireneusza bp. i m.
  • w środę – UROCZYSTOŚĆ ŚW. APOSTOŁÓW PIOTRA i PAWŁA.

Ofiary składane na tacę są przeznaczone na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

• I piątek – odwiedziny chorych od godz. 8.00, a msza św. o godz. 18.00.
  • I Sobota – dzień wynagrodzenia za zniewagi wyrządzane Matce Bożej.
  1. W związku ze zbliżającymi się wakacjami, informujemy, że w lipcu i sierpniu –

w naszym kościele będą celebrowane  msze św.: w niedzielę o godz. 8.00,   10.00

i 16.30,   natomiast w dni powszednie o godz.  18.00.   W środy  nowenna o 17.30.

1. W następną niedzielę podczas Mszy Św. o godz. 10.00 – członkowie Rady Duszpasterskiej i Ekonomicznej złożą uroczyste przyrzeczenie.

1. Składam serdeczne podziękowanie wszystkim osobom, które nabyły płytkę z Hymnem Roku Jubileuszu Chrztu Polski. Ofiary składane przy tej okazji są przeznaczone na remont dachu naszego kościoła. Dziękuję Panu Grzegorzowi Dubińskiemu za podjęty trud zbierania ofiar.

Dziękuję również za złożone ofiary w kancelarii – rodzinie Zadrożnych,  oraz Zdzisławie i Władysławowi  Bodnar.

1. W minionym tygodniu przy kościele pracowały: nasze Siostry zakonne, Ewa Dopieralska, Lech Halina, Grzegorz Dubiński a także Panowie:  Janus Henryk i Stanisław z ekipą, Kosiec Stanisław – serdeczne  Bóg zapłać.
  1. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie: Niedziela, Idziemy, i Gość Niedzielny.

1. minionym tygodniu odszedł do wieczności:

Ś.p. Józef Szczepaniak  –  l. 80 z ul. Kłosowej

„Wieczny odpoczynek, racz mu  dać Panie..”