Z życia parafii – 26.06.2016

Odpust Parafialny –  Niedziela 26 czerwca 2016
Uroczystą Mszę Św. (Sumę) celebrował, wygłosił kazanie i poprowadził procesję dziekan dekanatu aleksandrowskiego – ks. kan. Gabriel Kołodziej. Na uroczystości byli jeszcze obecni: ks. Adam Janiszewski – proboszcz par. Zesłania Ducha Świętego w Aleksandrowie; Marek Bąk mieszkający na terenie parafii; Ojciec Krzysztof Jezierski – proboszcz z Grotnik;  ks. kanonik Stanisław Łaski – proboszcz z Dalikowa;  ks. Marcin Targaszewski – proboszcz z Bełdowa;  ks. Jarosław Jurga – proboszcz z Rąbienia.
od1.jpg
Galeria:  Odpust parafialny

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s