Z życia parafii – 3 lipca 2016

Dnia 14 czerwca 2016 r. Ks. Abp Marek Jędraszewski Metropolita Łódzki zatwierdził przedstawiony przez ks. Proboszcza skład Rady Duszpasterskiej Rzymskokatolickiej Parafii p.w. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Łodzi w składzie:

Przewodniczący:     ks. Ryszard Szmist – proboszcz,

Członkowie:             Cal Dariusz; Dreko Stefan; Hasińska Teresa; Kaczmarek Arkadiusz;  Kornacki Arkadiusz; Lech Halina; Lipińska Joanna; Ługowska Jadwiga; Seliga Adrian; Szymczyk Marlena.

Ks. Abp Marek Jędraszewski Metropolita Łódzki powołał na wniosek ks. Proboszcza skład Rady Ekonomicznej Rzymskokatolickiej Parafii p.w. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w Łodzi w składzie:

Przewodniczący:     ks. Szmist Ryszard – proboszcz,

Członkowie:            Bibik Ireneusz; Janus Henryk; Kosiec Stanisław; Sosiński Jan; Wojtczak Roman

Kadencja Rad kończy się 14 czerwca 2021 roku. Wszystkim wymienionym osobom z serca pobłogosławił ks. Arcybiskup. Członkowie Rad złożyli właściwe przyrzeczenia w niedzielę 03 lipca 2016 r. w czasie Mszy św. o godz. 10.00.

GALERIA:   http://tiny.pl/g9mld

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )