Ogłoszenia Parafialne – 7 sierpnia 2016

XIX   Niedziela Zwykła

1. Bogu niech będą dzięki za szczęśliwie zakończone prace przy konserwacji blachy na dachu naszego kościoła i plebani, pozostaje jeszcze konserwacja więźby dachowej. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę, które posłużą na pokrycie kosztów.

1. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary z ubiegłej niedzieli na Caritas Archidiecezji Łódzkiej, – do puszek złożono 380 zł.
  • w poniedziałek –  św. Dominika
  • we wtorek – św. Teresy Benedykty od Krzyża
  • w środę – św. Wawrzyńca
  • w czwartek – św. Klary
  1. Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w każdą środę przed mszą św. czyli o godz. 17.30
  1. Ze spowiedzi można skorzystać przed Mszą Świętą.
  1. Sierpień to miesiąc rolniczego trudu, maryjnych świąt i patriotycznych rocznic, stąd apel o trzeźwość w tym miesiącu.
  1. W najbliższą sobotę (13.08.2016) – wyjątkowo- msza św. będzie o godz. 8.00
  1. W minionym tygodniu przy kościele pracowali: Kaczmarek Zofia, Jasińska Maria, Siostra Marta, Lech Halina, Janus Henryk i Stanisław, Kosiec Stanisław, Dubiński Grzegorz, Cal Dariusz i Seliga Adrian  – Bóg zapłać.
  1. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie: Niedziela, Idziemy i Gość Niedzielny.
  2. W minionym tygodniu odeszła  do wieczności:                                                                                        Ś.p. Wanda Szymańska  –  l. 86  z ul. Kąkolowej                               „Wieczny odpoczynek, racz jej  dać Panie..”