Ogłoszenia Parafialne – 07.08.2016

XIX   Niedziela Zwykła
1. Bogu niech będą dzięki za szczęśliwie zakończone prace przy konserwacji blachy na dachu naszego kościoła i plebani, pozostaje jeszcze konserwacja więźby dachowej. Bóg zapłać za ofiary złożone dzisiaj na tacę, które posłużą na pokrycie kosztów.

2.
Serdeczne Bóg zapłać za ofiary z ubiegłej niedzieli na Caritas Archidiecezji Łódzkiej, – do puszek złożono 380 zł.
w poniedziałek –  św. Dominika
• we wtorek – św. Teresy Benedykty od Krzyża
• w środę – św. Wawrzyńca
• w czwartek – św. Klary
4.
Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w każdą środę przed mszą św. czyli o godz. 17.30
5.
Ze spowiedzi można skorzystać przed Mszą Świętą.
6. Sierpień to miesiąc rolniczego trudu, maryjnych świąt i patriotycznych rocznic, stąd apel o trzeźwość w tym miesiącu.
7. W najbliższą sobotę (13.08.2016) – wyjątkowo- msza św. będzie o godz. 8.00
8.
W minionym tygodniu przy kościele pracowali: Kaczmarek Zofia, Jasińska Maria, Siostra Marta, Lech Halina, Janus Henryk i Stanisław, Kosiec Stanisław, Dubiński Grzegorz, Cal Dariusz i Seliga Adrian  – Bóg zapłać.
9. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie: Niedziela, Idziemy i Gość Niedzielny.
10.
W minionym tygodniu odeszła  do wieczności:
                                                                                        Ś.p. Wanda Szymańska  –  l. 86  z ul. Kąkolowej
„Wieczny odpoczynek, racz jej  dać Panie..”

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s