Ogłoszenia Parafialne – 14.08.2016

XX   Niedziela Zwykła
1. Jutro – 15 sierpnia – UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NAJŚWIĘTSZEJ  MARYI  PANNY. Msze Św. jak w niedzielę, czyli o godz. 8.00,  10.00  i  16.30.
Na każdej mszy św. obrzęd błogosławieństwa ziół i kwiatów.

2. Dzisiaj zbiórka ofiar na tacę na budowę Centrum Studiów im. św. Jana Pawła II w  Łodzi.
3. W ubiegłą niedzielę, na pokrycie kosztów związanych z konserwacją dachu naszego kościoła i plebani zebrano na tacę 1410 zł. Bóg zapłać za ofiary.
• w środę –  św. Jacka
• w sobotę – św. Bernarda
5. Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w każdą środę przed mszą św. czyli o godz. 17.30
6. Ze spowiedzi można skorzystać przed Mszą Świętą.
7. W minionym tygodniu przy kościele pracowali: Kaczmarek Zofia, Jasińska Maria, Siostry zakonne, Jarzębowski Jarosław z brygadą i Dubiński Grzegorz  – Bóg zapłać.
8. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie: Niedziela, Idziemy i Gość Niedzielny.

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s