Ogłoszenia Parafialne – 14 sierpnia 2016

XX   Niedziela Zwykła

1. Jutro – 15 sierpniaUROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NAJŚWIĘTSZEJ  MARYI  PANNY. Msze Św. jak w niedzielę, czyli o godz. 8.00,  10.00  i  16.30.

Na każdej mszy św. obrzęd błogosławieństwa ziół i kwiatów.

1. Dzisiaj zbiórka ofiar na tacę na budowę Centrum Studiów im. św. Jana Pawła II w  Łodzi.
  1. W ubiegłą niedzielę, na pokrycie kosztów związanych z konserwacją dachu naszego kościoła i plebani zebrano na tacę 1410 zł. Bóg zapłać za ofiary.
  • w środę –  św. Jacka
  • w sobotę – św. Bernarda
  1. Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w każdą środę przed mszą św. czyli o godz. 17.30
  1. Ze spowiedzi można skorzystać przed Mszą Świętą.
  1. W minionym tygodniu przy kościele pracowali: Kaczmarek Zofia, Jasińska Maria, Siostry zakonne, Jarzębowski Jarosław z brygadą i Dubiński Grzegorz  – Bóg zapłać.

1. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie: Niedziela, Idziemy i Gość Niedzielny.