Ogłoszenia Parafialne-21 sierpnia 2016

XXI   Niedziela Zwykła

1. Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej w środę po mszy wieczorowej na plebani.
  1. W ubiegłą niedzielę, na budowę Centrum Studiów im. św. Jana Pawła II w Łodzi zebrano 1020 zł.
  1. Ze spowiedzi można korzystać przed Mszą Świętą.

• W poniedziałek NMP Królowej
  • w środę –  św. Bartłomieja ap.
  • w piątek – Uroczystość NMP Częstochowskiej

1. Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w każdą środę przed mszą św. czyli o godz. 17.30
  1. W minionym tygodniu przy rozbiórce budynku na placu kościelnym oraz naprawie ogrodzenia przy naszym  kościele pracował nasz Parafianin z ekipą, który prosił  aby nie ogłaszać nazwy firmy, serdeczne Bóg zapłać.
  1. W minionym tygodniu przy kościele pracowali: Kaczmarek Zofia, Jasińska Maria, Siostry zakonne, Dopieralska Ewa, Bibik Ireneusz, Janus Henryk i Stanisław, Dubiński Grzegorz  – Bóg zapłać.
  1. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie: Niedziela, Idziemy i Gość Niedzielny.

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )