Ogłoszenia Parafialne-28 sierpnia 2016

XXII   Niedziela Zwykła

1. Zgodnie z kanonem 396 Kodeksu Prawa Kanonicznego- kanonicznej wizytacji naszej Parafii dokona ks. Biskup Marek Marczak w następną niedzielę 4 września.

Powitanie  rozpoczynające wizytację odbędzie się  o godz. 10.00, dlatego nie będzie Mszy Św. o godz. 8.00. Zapraszam na godz.10 i 11.30 na spotkanie z ks. Biskupem.

1. We czwartek 1 września rozpoczyna się nowy rok szkolny i katechetyczny. Zapraszamy dzieci, młodzież, rodziców i nauczycieli, na mszę św. w następną  niedzielę na godz. 11.30,  aby ten nowy rok pracy rozpocząć poświęceniem przyborów szkolnych i z Bożym błogosławieństwem i którego udzieli ks. Biskup.

1. W tym tygodniu przypada:
  • W poniedziałek – wsp. Męczeństwa św. Jana Chrzciciela
  • Bł. Bronisławy w I czwartek miesiąca – modlimy się o święte i liczne powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii. Nabożeństwo o 17.30.
  • I piątek – Dzień wynagrodzenia za grzechy przeciw życiu. Do chorych udam się od godz. 8.00.
  • I sobota – dzień modlitw wynagradzających za zniewagi i obelgi wyrządzone    Matce Bożej.
  1. Ze spowiedzi można skorzystać przed Mszą Świętą.
  1. Spotkanie z wszystkimi ministrantami w piątek po Mszy Św. wieczornej.
  1. W minionym tygodniu przy kościele pracowali: Kaczmarek Zofia, Jasińska Maria, Siostry zakonne, Lech Halina, Węgorzewski Jarosław z brygadą, Miller Rafał, Janus Henryk i Stanisław– Bóg zapłać.
  1. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie: Niedziela, Idziemy i Gość Niedzielny.
  1. W minionym tygodniu odeszli do wieczności:

Ś.p. Romualda Śmiechowska  – l. 69

Ś.p. Jacek Piątkowski  –  l. 49 – z ul. Hodowlanej

„Wieczny odpoczynek, racz im  dać Panie..”

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )