Ogłoszenia Parafialne-4 września 2016

XXIII   Niedziela Zwykła

1. W ramach Roku Miłosierdzia, organizowana jest pielgrzymka do kościoła Świętych Archaniołów Rafała i Michała w Aleksandrowie Łódzkim, gdzie znajduje się Brama Bożego Miłosierdzia, którą chcemy przekroczyć jako Parafia MBNP w sobotę 17 września.

O godz. 15.00 Koronka i Msza Św.  Zapisy w tygodniu w zakrystii bądź  w kancelarii,             ponieważ musimy podać informację o ilości pielgrzymów.

• We czwartek – Święto Narodzenia Najśw. Maryi Panny – po mszy św. obrzęd błogosławieństwa ziarna siewnego i nasion.
  • We czwartek przypada 4 rocznica objęcia Archidiecezji i ingresu do Bazyliki  Arcybiskupa Marka Jędraszewskiego Metropolity Łódzkiego.

1. Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w każdą środę przed mszą św. czyli o godz. 17.30
  1. Ze spowiedzi można skorzystać przed Mszą Świętą.
  1. W minionym tygodniu przy kościele pracowali: Kaczmarek Zofia, Jasińska Maria, Siostry zakonne, Węgorzewski Jarosław z brygadą, Miller Rafał, Kosiec Stanisław, Stańczykowski Krzysztof, a przy ustanowieniu organów –  Seliga Adrian, Cal Dariusz, Janus Henryk i Janus Stanisław,–  serdeczne Bóg zapłać.
  1. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie: Niedziela, Idziemy i Gość Niedzielny.
  2. Dzisiejsza niedziela to dzień kanonicznej wizytacji naszej Parafii, którą przeprowadza J. E. Ks. Biskup Marek Marczak.