Ogłoszenia Parafialne – 11.09.2016

XXIV   Niedziela Zwykła
1. W imieniu całej naszej Wspólnoty Parafialnej składam serdeczne podziękowanie pewnej RODZINIE, która ufundowała organy do naszego kościoła. Serdeczne Bóg zapłać.

2. Wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie i przeżycie kanonicznej wizytacji ks. Biskupa składam serdeczne podziękowanie – Bóg zapłać, jesteście wspaniali!

3. W ramach Roku Miłosierdzia, organizowana jest pielgrzymka do kościoła Świętych Archaniołów Rafała i Michała w Aleksandrowie Łódzkim, gdzie znajduje się Brama Bożego Miłosierdzia, którą chcemy przekroczyć jako Parafia w sobotę 17 września. Gromadzimy się przed kościołem o 14.45, o godz. 15.00 Koronka i Msza Św.
Zapisy chętnych do pieszej pielgrzymki  przy wyjściu z kościoła.

4. W następną niedzielę po mszy św. o 11.30 odbędzie się duszpasterskie spotkanie dla
rodziców klas III przed I Komunią ich dzieci. Obecność obowiązkowa.
• we wtorek – św. Jana Chryzostoma bpa
• w środę –  Święto Podwyższenia Krzyża Świętego
• w czwartek – NMP Bolesnej
• w piątek – św. męczenników Korneliusza pap.  i Cypriana bpa.

1. W miesiącu lipcu został oczyszczony i pomalowany dach naszego kościoła, dzwonnica i dach plebani. Koszty całości wyniosły 28100 zł, dlatego ofiary składane w następną niedzielę na tacę  zwaną  „gospodarczą”  przeznaczone są na pokrycie kosztów.  Serdeczne Bóg zapłać za ofiarność.
  1. Nowenna do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy w każdą środę przed mszą św. czyli o godz. 17.30.  Ze spowiedzi można skorzystać  przed Mszą Świętą.
  1. Kancelaria parafialna czynna we wtorki i piątki od 16.00 do 17.15. (W sprawach nagłych o każdej porze).
  1. W minionym tygodniu przy kościele pracowali: Siostry zakonne i Lech Halina

– Bóg zapłać.

1. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie: Niedziela, Idziemy i Gość Niedzielny.

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s