Ogłoszenia Parafialne – 25.09.2016

XXVI   Niedziela Zwykła
1.
Dzisiaj przed kościołem zbiórka ofiar do puszek na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
2.W ubiegłą niedzielę, zebrano do puszek jako pomoc ofiarom trzęsienia ziemi we Włoszech kwotę 570 zł. a na pokrycie kosztów związanych z konserwacją dachu naszego kościoła i plebani zebrano na tacę 3050 zł.  Bóg zapłać za ofiary.

• we wtorek – św. Wincentego a Paulo
• w środę –  św. Wacława – Koronka do Bożego Miłosierdzia na skrzyżowaniach miast odbędzie się, jak co roku, 28 września, o godz. 15.00. Zachęcam do gromadzenia się w różnych miejscach naszych miast i głośnego odmówienia koronki. Zachęcajmy też przechodniów do włączenia się do modlitwy. Ta prosta inicjatywa modlitewna rozpoczęła się w Łodzi osiem lat temu i obejmuje dziś wszystkie kontynenty ziemi.
• we czwartek – Święto św. Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała
• w piątek – św. Hieronima
• w I sobotę – św. Teresy od Dzieciątka Jezus

4. Od soboty rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe.
W dni powszednie o godz. 17.30 a w niedzielę o 16.00
5. W następną niedzielę w czasie Mszy św. o 11.30 poświęcenie różańców dzieciom, które przygotowują się do I spowiedzi i Komunii św.
6. Ze spowiedzi można korzystać przed Mszą Świętą.
7. W minionym tygodniu przy kościele pracowali: Seliga Adrian, Cal Dariusz, Kornacki Arkadiusz – Bóg zapłać.
8. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie: Niedziela, Idziemy i Gość Niedzielny.

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s