Ogłoszenia Parafialne – 30.10.2016

XXXI Niedziela Zwykła

1. Kończą się nabożeństwa różańcowe, zapraszam dzisiaj na 16.00 a w dni powszednie na godz. 17.30.
  1. We wtorek 1 listopada świętujemy UROCZYSTOŚĆ WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH, msza św. będzie tylko o godz. 8.oo   a w kaplicy na cmentarzu o 7.30,     9.00,     10.30,     12.00,    13.00 i procesja,      16.00    i   17.00.

Przypominamy, że w tym dniu nie wystarczy samo nawiedzenie cmentarzy, co czynią nawet niewierzący, nasza wiara domaga się obowiązkowego uczestniczenia w tym dniu we mszy św.

1. W Uroczystość Wszystkich Świętych – 1 listopada na cmentarzach zbiórka ofiar na Wyższe Seminarium Duchowne w Łodzi.
  1. Od 1 do 8 listopada włącznie można zyskać codziennie odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i odmówienie modlitwy za zmarłych.
  1. W środę 2 listopada – WSPOMNIENIE WSZYSTKICH  WIERNYCH  ZMARŁYCH.  Msza św.  o godz. 18.oo.

Przed Mszą św. o 17.30. w czasie nabożeństwa żałobnego odmówimy modlitwy za zmarłych polecanych w wypominkach jednorazowych.

Wypominki roczne są wyczytywane w każdą niedzielę o godz. 9.50.

1. W tym tygodniu o godz. 17.30:
  • w I czwartek modlimy się o powołania kapłańskie i zakonne
  • w I piątek wynagradzamy Sercu Jezusowemu, a chorych odwiedzę po godz. 8.00
  • w I sobotę wynagradzamy Matce Bożej za wyrządzone zniewagi
  1. W minionym tygodniu ekipa ze Śląska dokonała oczyszczenia więźby dachowej naszego kościoła z próchnicy i insektów. Dziękuję Panu Stefanowi Dreko i Jego żonie za zakup potrzebnych środków do impregnacji drewna na dachu kościoła.
  1. Kwiaty do dekoracji kościoła ofiarowała Rodzina Matusiaków. Bóg zapłać.
  1. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie Niedziela, Idziemy, Gość Niedzielny

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )