Ogłoszenia Parafialne – 06.11.2016

XXXII Niedziela Zwykła

1. Za tydzień przeżywamy VIII Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Zachęcamy do włączenia się w akcję „Pokój dla Iraku”. Irak, jak i cały Bliski Wschód, to tereny, na których chrześcijaństwo jest obecne od samego początku. Dziś, niestety, istnieje obawa o przyszłość chrześcijan na tych ziemiach. Dzięki ofiarom składanym za tydzień do puszek- Papieskie Stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie- może nieść pomoc chrześcijanom w Iraku.
  1. W naszym kościele msze święte codziennie o godz. 18.00,

kancelaria we wtorki i piątki od 16.00 do 17.15

1. Jeszcze tylko do wtorku możemy zyskać odpust zupełny za pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych.
  1. Od piątku o godz. 17.30 rozpoczynamy Nowennę przed Jubileuszowym Aktem Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana, którego dokonamy w Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata.

1. W minionym tygodniu przy naszym kościele i plebani pracował Pan Oleksiak  Andrzej – Bóg zapłać.
  1. Caritas Archidiecezji Łódzkiej zaprasza do włączenia się do akcji „Wigilijne Dzieło

Pomocy Dzieciom 2016”. Celem akcji jest rozprowadzenie specjalnych świec, które płonąc na wigilijnym stole symbolizują jedność i pamięć o tych dzieciach, które potrzebują naszej pomocy. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na całoroczne dożywianie dzieci w szkołach i świetlicach, a także leczenie i rehabilitację, pomoc edukacyjną oraz letni wypoczynek. Wigilijne świece CARITAS są do nabycia pod chórem u Pań z Parafialnego Koła Caritas.

1. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie Niedziela, Idziemy i Gość Niedzielny

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )