Ogłoszenia Parafialne -13.11.2016

XXXIII Niedziela Zwykła

1. Dzisiaj przeżywamy VIII Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Zachęcamy do włączenia się w akcję „Pokój dla Iraku”. Przed kościołem zbiórka ofiar do puszek jako wyraz naszej łączności z prześladowanym Irakiem.
  1. Nowenna przed Jubileuszowym Aktem Przyjęcia Jezusa Chrystusa za Króla i Pana, codziennie o 17.30. Serdecznie zapraszam do udziału.
  1. W piątek (18 XI )– dzień pokuty i postu, jak w Środę Popielcową i w Wielki Piątek.

1. W następną niedzielę  po mszy św. o 11.30 odbędzie się duszpasterskie spotkanie dla rodziców klas III przed I Komunią ich dzieci. Obecność obowiązkowa.
  • w czwartek –  św. Elżbiety Węgierskiej
  • w piątek – bł. Karoliny Kózkówny
  • w sobotę – bł. Salomei
  • w niedzielę CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA – zbiórka ofiar na tacę na potrzeby Wyższego Seminarium Duchownego w Łodzi.
  1. Spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej w środę po mszy wieczorowej na plebani.
  1. W minionym tygodniu przy naszym kościele i plebani pracowali: Pan Burski Piotr

i Janus Henryk  – Bóg zapłać.

1. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie: Niedziela, Idziemy i Gość Niedzielny.

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )