Adoracja Eucharystyczna – 04.12.2016

Adoracja Eucharystyczna w pierwszą niedzielę miesiąca.
Adoracja przemienia całe nasze życie przez osobistą, całkowitą bliskość z Panem Jezusem obecnym w Najświętszym Sakramencie, który przychodzi, by mieszkać w nas i pośród nas. Jego obecność przemienia nas i ożywia. Powoli życie i uczucia Chrystusa stają się naszymi, abyśmy mogli w prawdzie powiedzieć: „Teraz już nie ja żyję, ale żyje we mnie Chrystus” (Ga 2,20).

Audio:  Adoracja_1;     Adoracja_2;      Adoracja_3

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s