Ogłoszenia Parafialne – 11.12.2016

III Niedziela Adwentu       
1. Rozpoczęliśmy rekolekcje adwentowe. Nauki głoszone są dzisiaj w czasie wszystkich Mszy św. oraz w poniedziałek i wtorek o godz. 10.00 i 18.00.
Dzieci zapraszamy w poniedziałek i wtorek na godz. 18.00. Zachęcamy do skorzystania ze spowiedzi podczas rekolekcji, nie odkładajmy  jej na później. Ofiary, które złożymy na tacę we wtorek, niech będą wyrazem naszej wdzięczności Ojcu Rekolekcjoniście za prowadzone Rekolekcje. Prosimy o modlitwę w tych intencjach.


2. Przed naszym kościołem odbywa się zbiórka ofiar do puszek na Fundusz Ochrony Macierzyństwa im. Stanisławy Leszczyńskiej. Swoją ofiarą włączmy się w dzieło miłosierdzia wobec najbardziej zagrożonych dzieci i ich rodzin.

3. Od piątku rozpoczynamy Nowennę do Dzieciątka Jezus.

4. Zapraszamy wszystkich na Roraty, które są celebrowane codziennie o godz. 18. 00.

5. Wizyta duszpasterska w tym tygodniu od 14.00: *środa   – ul. Hektarowa (od Kujawskiej),  Rodła; *czwartek  – ul. Kłosowa,  Nasienna,  Lechicka; *sobota   – od 9.00 – ul. Hodowlana, Selerowa, Kąkolowa
Ofiary składane przy tej okazji, przeznaczamy na pokrycie kosztów remontu dachu kościoła. Wszystkim ofiarodawcom składam  serdeczne „Bóg zapłać”.

6. Jest organizowana Pielgrzymka do Sanktuarium Matki Bożej w Guadalupe w Meksyku w listopadzie 2017 r. Więcej informacji w zakrystii.

7. W minionym tygodniu przy naszym kościele pracowali: Pan Oleksiak Andrzej, Janus Henryk – Bóg zapłać. Serdeczne Bóg zapłać.

8. O czystość kościoła w tym tygodniu troszczyła  się: Pani Lech Halina

9. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie – Niedziela, Idziemy i Gość Niedzielny.

10. Szkoła Podstawowa Nr 116 i Rada Osiedla Łódź – Bałuty zapraszają na gwiazdkę dla dzieci z Osiedla w dniu 17 grudnia 2016 10.00 w Szkole Podstawowej.

11. W minionym tygodniu odeszła do wieczności:
Ś.p. Anna Kałuża – l. 48   z ul. Spadkowej  „Wieczny odpoczynek, racz jej  dać Panie..”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s