Ogłoszenia Parafialne – 18.12.2016

IV Niedziela Adwentu

1. W minionym tygodniu przeżywaliśmy czas Rekolekcji za które Bogu niech będą dzięki, ale również pragnę podziękować i Wam Drodzy Parafianie za tak piękne uczestnictwo. Raduje się serce, kiedy widać Wasze pragnienie i lgnięcie do Boga.
  1. W ubiegłą niedzielę, na Fundusz Ochrony Macierzyństwa zebraliśmy 550 zł. Za dar Waszych serc składam serdeczne Bóg zapłać!

1. Osoby, które chciałyby pomóc w przygotowaniu szopki i dekoracji świątecznej w naszym kościele, zapraszam we wtorek po mszy św. o 18.00.
  1. Wizyta duszpasterska w tym tygodniu:*poniedziałek – ul. Tytoniowa,  Kompostowa, Morgowa.
    *środa    – ul. Warzywna, Kujawska, Spadkowa, Jaglana
    *czwartek  od 12.00   – ul. Konopna, Żyzna, Liściasta
  1. W sobotę Wigilia Bożego Narodzenia
    – nie będzie Mszy św. o 18.00. Msza św. zwaną „Pasterką”, o godz. 24.00
  1. W Uroczystość Bożego Narodzenia jak i w św. Szczepana, – Msze św. będą celebrowane według porządku niedzielnego – 8.00, 00,   11.30  i   16.30.
  1. Rodzina Ciepielów ofiarowała duże choinki do dekoracji kościoła – Bóg zapłać.
  1. O czystość kościoła w tym tygodniu troszczyły się: Pani Lech Halina, Banaszek Stanisława i Lewandowska Stanisława. Serdeczne Bóg zapłać.
  1. Pod chórem są do nabycia kalendarze oraz tygodniki katolickie Niedziela, Idziemy, Gość Niedzielny Mały Gość, List do Pani.