Ogłoszenia Parafialne – 25.12.2016

UROCZYSTOŚĆ NARODZENIA PAŃSKIEGO
„Zawsze ilekroć pozwolisz, aby Bóg pokochał innych przez Ciebie, zawsze wtedy jest Boże Narodzenie”. Niech dzień przyjścia Jezusa będzie niezwykłym świętem i napełni Was nową wiarą. Niech ona przenika Wasze codzienne życie, prace, szczęścia, trudy i cierpienia. Pozwólcie, aby Jezus działał w Was i przez Was. Niech ten Boży czas będzie okazją do zamyślenia się nad dobrocią i wielkością Naszego Pana, a Maryja czuwająca w Betlejem, niech uprosi Wszystkim potrzebne łaski na 2017 rok.
1. Dzisiaj i jutro niedzielny porządek Mszy św.

2. Składam serdeczne podziękowanie Państwu Ciepielom, Pani Lech Halinie za ofiarowane choinki do kościoła, oraz osobom, które udekorowały nasz kościół i Grzegorzowi Dubińskiemu, który przygotował szopkę.

3. W najbliższy piątek będziemy przeżywać Święto ŚWIĘTEJ RODZINY: JEZUSA, MARYI i JÓZEFA.

 

4. Zapraszamy wszystkich do uroczystego zakończenia roku w sobotę, na Mszę św. o godz. 18.00. Przed Najświętszym Sakramentem przeprosimy Boga za wszystkie  grzechy osobiste, społeczne i narodowe oraz zaniesiemy modlitwy dziękczynne  uwieńczone śpiewem hymnu „TE  DEUM”.

5. W następną niedzielę Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – początek  Nowego Roku, światowy Dzień Pokoju, można uzyskać odpust zupełny za pobożny udział w publicznym śpiewie w kościele  hymnu „O Stworzycielu Duchu przyjdź”.

6. Wizyta duszpasterska w tym tygodniu od 14.00:

*28 XII  środa – ul. Kaczeńcowa, Juliusza, Ludowa, Wersalska.
*29 XII  czwartek – ul. Gruntowa, Szczecińska, Skibowa

*30 XII  piątek –od 10.00 ul. Drozdowa, Kozia, Wronia, Traktorowa, Piaskowiec.

7. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie Niedziela, Idziemy, Gość Niedzielny, Mały Gość i List do Pani.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s