Ogłoszenia Parafialne – 29.01.2017

IV Niedziela Zwykła

o4.jpg

 1. W czwartek (2 lutego)- Święto Ofiarowania Pańskiego, nazywane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Dzień Życia Konsekrowanego. Zbiórka ofiar do puszek na potrzeby zakonów kontemplacyjnych Archidiecezji Łódzkiej. Poświęcenie gromnic w czasie Mszy św. o 10.00 i o 18.00. Został  zakupiony olej do świec na ołtarze w naszym kościele, osobom, które zwyczajem lat ubiegłych chcą złożyć w ofierze taki olej, składam serdeczne podziękowanie. Bóg zapłać.
 1. Zakończyliśmy wizytację duszpasterską. 731 rodzin zaprosiło kapłana do swojego domu, czyli 2209 osób przyznaje się do łączności z naszą parafią. Serdeczne Bóg zapłać. Dzisiaj  o 11.30 Msza św. w int. Rodzin, które przyjęły kapłana po kolędzie.

 1. W następną niedzielę na mszy św. o 11.30 poświęcenie świec dla dzieci, które w tym roku przyjmą I Komunię świętą a po mszy św. odbędzie się duszpasterskie spotkanie dla ich rodziców. Obecność obowiązkowa.
 1. Róża Różańcowa pod wezwaniem Zesłania Ducha Świętego ufundowała komplet bielizny kielichowej.  Serdeczne Bóg zapłać za troskę o piękno liturgii.
 1. W tym tygodniu przypada :
 • We wtorek – św. Jana Bosko
 • I czwartek miesiąca, Święto Ofiarowania Pańskiego, dzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii.
 • I piątek i odwiedziny chorych od godz. 8.00 a po mszy o 18 błogosławieństwo gardła z racji św. Błażeja,
 • I sobota – dzień wynagrodzenia za zniewagi wyrządzane Matce  Bożej
 1. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie: Niedziela, Idziemy i Gość Niedzielny.
 1. W minionym tygodniu odszedł  do wieczności:

                    Ś.p. Rafał Kleczyński –  l. 51

„Wieczny odpoczynek, racz mu  dać Panie..”

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s