Ogłoszenia Parafialne – 29.01.2017

IV Niedziela Zwykła

o4.jpg

1. W czwartek (2 lutego)- Święto Ofiarowania Pańskiego, nazywane świętem Matki Bożej Gromnicznej. Dzień Życia Konsekrowanego. Zbiórka ofiar do puszek na potrzeby zakonów kontemplacyjnych Archidiecezji Łódzkiej. Poświęcenie gromnic w czasie Mszy św. o 10.00 i o 18.00. Został  zakupiony olej do świec na ołtarze w naszym kościele, osobom, które zwyczajem lat ubiegłych chcą złożyć w ofierze taki olej, składam serdeczne podziękowanie. Bóg zapłać.
  1. Zakończyliśmy wizytację duszpasterską. 731 rodzin zaprosiło kapłana do swojego domu, czyli 2209 osób przyznaje się do łączności z naszą parafią. Serdeczne Bóg zapłać. Dzisiaj  o 11.30 Msza św. w int. Rodzin, które przyjęły kapłana po kolędzie.

1. W następną niedzielę na mszy św. o 11.30 poświęcenie świec dla dzieci, które w tym roku przyjmą I Komunię świętą a po mszy św. odbędzie się duszpasterskie spotkanie dla ich rodziców. Obecność obowiązkowa.
  1. Róża Różańcowa pod wezwaniem Zesłania Ducha Świętego ufundowała komplet bielizny kielichowej.  Serdeczne Bóg zapłać za troskę o piękno liturgii.
  • We wtorek – św. Jana Bosko
  • I czwartek miesiąca, Święto Ofiarowania Pańskiego, dzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii.
  • I piątek i odwiedziny chorych od godz. 8.00 a po mszy o 18 błogosławieństwo gardła z racji św. Błażeja,
  • I sobota – dzień wynagrodzenia za zniewagi wyrządzane Matce  Bożej
  1. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie: Niedziela, Idziemy i Gość Niedzielny.
  1. W minionym tygodniu odszedł  do wieczności:

Ś.p. Rafał Kleczyński –  l. 51

„Wieczny odpoczynek, racz mu  dać Panie..”

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )