Ogłoszenia Parafialne – 05.03.2017

I Niedziela Wielkiego Postu
1. Dzisiaj z racji I niedzieli miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu na zakończenie każdej Mszy św.
2. Ofiary składane dzisiaj na tacę przeznaczone są na budowę kościołów Archidiecezji Łódzkiej. Serdeczne Bóg zapłać za ofiarność.
1-p

3. W Popielec do puszek na Dzieła Caritas Archidiecezji Łódzkiej zebraliśmy 540 zł. Za dar Waszych serc składam  serdeczne Bóg zapłać!
4. We wszystkie piątki Wielkiego Postu będzie nabożeństwo DROGI KRZYŻOWEJ o   17.30 i Msza Św.
5. W każdą niedzielę Wielkiego Postu GORZKIE ŻALE z nauką pasyjną, którą głosi ks. Prałat Tadeusz Bednarek,  o godz. 16.30 po nich Msza Św.
6. Słowa wdzięczności od nas wszystkich dla pewnej rodziny, która podarowała krzyż do adoracji z drewna oliwnego z mała cząsteczką skały z Golgoty, wykonany przez franciszkanina w Jerozolimie. Serdeczne Bóg zapłać.

7. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie Niedziela, Idziemy i Gość Niedzielny.
8. W minionym tygodniu odeszły do wieczności:
           Ś.p. Aniela Jaruga  – l. 96 z ul. Kąkolowa
           Ś.p. Bożenna Grzelka – l. 67 z ul. Uprawna
           Ś.p. Iwona Cieniak  – l. 62  z ul. Tatarczana
                            „Wieczny odpoczynek, racz im  dać Panie..

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s