Ogłoszenia Parafialne – 05.03.2017

I Niedziela Wielkiego Postu

1..p.jpg

1. Dzisiaj z racji I niedzieli miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu na zakończenie każdej Mszy św.
2. Ofiary składane dzisiaj na tacę przeznaczone są na budowę kościołów Archidiecezji Łódzkiej. Serdeczne Bóg zapłać za ofiarność.
3. W Popielec do puszek na Dzieła Caritas Archidiecezji Łódzkiej zebraliśmy 540 zł. Za dar Waszych serc składam  serdeczne Bóg zapłać!
4. We wszystkie piątki Wielkiego Postu będzie nabożeństwo DROGI KRZYŻOWEJ o   17.30 i Msza Św.
5. W każdą niedzielę Wielkiego Postu GORZKIE ŻALE z nauką pasyjną, którą głosi ks. Prałat Tadeusz Bednarek,  o godz. 16.30 po nich Msza Św.
6. Słowa wdzięczności od nas wszystkich dla pewnej rodziny, która podarowała krzyż do adoracji z drewna oliwnego z mała cząsteczką skały z Golgoty, wykonany przez franciszkanina w Jerozolimie. Serdeczne Bóg zapłać.

7. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie Niedziela, Idziemy i Gość Niedzielny.

8. W minionym tygodniu odeszły do wieczności:

Ś.p. Aniela Jaruga  – l. 96 z ul. Kąkolowa

Ś.p. Bożenna Grzelka – l. 67 z ul. Uprawna

Ś.p. Iwona Cieniak  – l. 62  z ul. Tatarczana

„Wieczny odpoczynek, racz im  dać Panie..”

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )