Ogłoszenia Parafialne – 12.03.2017

2 Niedziela Wielkiego Postu

1. Zbiórka ofiar do puszek  na potrzeby polskich misjonarzy w Afryce. Serdeczne Bóg zapłać za ofiarność.
  1. W ubiegłą niedzielę na tacę przeznaczoną  na budowę kościołów Archidiecezji Łódzkiej zebraliśmy 1920  zł. Za dar Waszych serc składam  serdeczne Bóg zapłać!
  1. W piątek będzie nabożeństwo DROGI KRZYŻOWEJ o 17.30, które poprowadzi Róża Różańcowa p.w. „Wniebowzięcie N.M.P.”
  1. W każdą niedzielę Wielkiego Postu GORZKIE ŻALE z nauką pasyjną o godz. 16.30 po nich Msza Św.

prze.jpg

1. W następną niedzielę po mszy św. o 11.30 odbędzie się duszpasterskie spotkanie dla rodziców klas III przed I Komunią ich dzieci. Obecność obowiązkowa.
  1. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie Niedziela, Idziemy i Gość Niedzielny.
  1. W minionym tygodniu odeszli do wieczności:

Ś.p. Józefa Królak  – l. 99 z ul. Tatarczana

Ś.p. Paweł Krawczyński   – l. 75 z ul. Rodła

„Wieczny odpoczynek, racz im  dać Panie..”

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )