Ogłoszenia Parafialne – 19.03.2017

3 Niedziela Wielkiego Postu

1. W ubiegłą niedzielę na potrzeby polskich misjonarzy w Afryce zebraliśmy 1680 zł. Serdeczne Bóg zapłać za ofiarność.
  1. W sobotę w Archikatedrze ks. biskup Marek Marczak ustanowił 50 nowych lektorów dla naszej Archidiecezji a wśród nich 2 naszych Parafian – Łukasza Matusiaka i Tymoteusza Zemło. Witamy nowych lektorów w naszej Parafii.

Błogosławieństwo_lektorów4...pp.jpg

1. W poniedziałek Uroczystość św. Józefa , Patrona Archidiecezji Łódzkiej.
  1. W piątek będzie nabożeństwo DROGI KRZYŻOWEJ o 17.30,  które poprowadzą Lektorzy i Ministranci naszej parafii a w niedzielę GORZKIE ŻALE z nauką pasyjną o godz. 16.30 i po nich Msza Święta.

1. W piątek – po mszy wieczorowej spotkanie na plebani – Parafialnej Rady Duszpasterskiej.
  1. W sobotę Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msza św. o godz. 10.00 i 18.00. Dzień Świętości Życia i Duchowa Adopcja Dziecka Poczętego. Zbiórka ofiar do puszek na Fundusz Obrony Życia.
  1. Pod chórem, członkowie Parafialnego Zespołu Caritas rozprowadzają paschaliki, świece i baranki wielkanocne.
  1. W imieniu wszystkich Parafian bardzo serdecznie dziękuję pewnej rodzinie za ufundowanie 6 nowych ławek dla naszego kościoła.
  1. W minionym tygodniu przy naszym kościele pracowali: Pan Janus Henryk i Stanisław, Seliga Adrian, Nowak Tomasz, Cal Dariusz i Kosiec Stanisław – Bóg zapłać.
  1. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie Niedziela, Idziemy i Gość Niedzielny.
  1. W minionym tygodniu odszedł do wieczności:

Ś.p. Zenon Sandurski – l. 77 z ul. Aleksandrowska

„Wieczny odpoczynek, racz mu  dać Panie..”