Ogłoszenia Parafialne – Wielkanoc 16.04.2017

NIEDZIELA    ZMARTWYCHWSTANIA

Wszystkim Parafianom i przybyłym Gościom życzę, aby Święta Paschalne były czasem spotkania ze Zmartwychwstałym Chrystusem i zanurzenia się w Tajemnicy życia, które zwyciężyło śmierć mocą nieskończonej Miłości.

Umocnieni łaską Wiary, która działa przez Miłość, dawajmy światu nieustannie  świadectwo tej niezawodnej Nadziei.

1. Składam serdeczne podziękowania wszystkim, którzy pospieszyli z pomocą przy dekorowaniu świątyni i wykonaniu dekoracji  Ołtarza Ciemnicy i Bożego Grobu, Pani Organistce, Ochotniczej Straży Pożarnej, Służbie  Liturgicznej, Asyście i Wam wszystkim za włączanie się w liturgię oraz modlitewne czuwanie.
  1. Dzisiaj i jutro Msze św. będą sprawowane wg porządku niedzielnego.

1. W Poniedziałek Wielkanocny przed kościołem będą zbierane ofiary do puszek na Katolicki  Uniwersytet Lubelski i Instytut Teologiczny w Łodzi. Bóg zapłać.
  1. W następną niedzielę Uroczystość Miłosierdzia Bożego. Skarbonki do których zbieraliśmy ofiary wielkopostne  przynosimy w przyszłą niedzielę i składamy do kosza przed ołtarzem.
  1. We czwartek rozpoczynamy Nowennę do Miłosierdzia Bożego, która ma nas przygotować do Misji Miłosierdzia Bożego, które będą w naszej Parafii od 29  kwietnia do 6 maja. Zaproszenia i Program są na stoliku pod chórem.
  1. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie: Niedziela, Idziemy i Gość Niedzielny.