Ogłoszenia Parafialne – 30.04.2017

III   NIEDZIELA    WIELKANOCNA

milo.jpg

1. W dniu wczorajszym w naszej Parafii rozpoczęły się Misje Miłosierdzia, które potrwają do soboty 6 maja. W naszym kościele gościmy obraz Jezusa Miłosiernego oraz relikwie św. Faustyny. Pożegnanie w sobotę w czasie Mszy św. o 16.00.

PATRZ:   MISJE ŚWIĘTE
    Czytaj dalejPROGRAM MISJI MIŁOSIERDZIA

1. Od jutra rozpoczynają się nabożeństwa majowe w naszym kościele w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedzielę o 16.30 i następnie Msza Św. wieczorna. Zachęcam do śpiewania Litanii Loretańskiej przy ozdobionych krzyżach  i kapliczkach.
  2. W środę (3 maja) – Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, dzień modlitw za Ojczyznę i rodaków przebywających na emigracji, a także dzień spowiedzi. Ofiary składane na tacę niech będą wyrazem naszej wdzięczności dla Ojca Misjonarza.

Msze Św. o godz. 10.00,  dla dzieci o 16.00 a o godz. 18.00 odprawi ks. Biskup Ireneusz Pękalski.

1. W ubiegłą niedzielę do puszek jako pomoc dla Syrii zebrano 1280 zł. Bóg zapłać.

• I czwartek miesiąca, dzień modlitw o powołania kapłańskie z naszej parafii.
  • I piątek – odwiedziny chorych od godz. 11.00 .
  • I Sobota – dzień wynagrodzenia za zniewagi wyrządzane Matce Bożej,  z racji ślubu msza św. o 18.00.
  1. Duszpasterskie spotkanie dla rodziców klas III przed I Komunią ich dzieci odbędzie się w następną niedzielę po mszy św. o 11.30.

Obecność obowiązkowa.

1. W minionym tygodniu przy naszym kościele pracowali: Pan Janus Henryk, Stanisław, Zdzisław, Kosiec Stanisław, Seliga Adrian, Cal Dariusz – Bóg zapłać.
  1. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie Niedziel, Idziemy i Gość Niedzielny.