Misje Miłosierdzia – 29.04.2017

O Jezu, Boski nasz Odkupicielu, który przyszedłeś rzucić ogień na ziemię i bardzo pragniesz, aby on już zapłonął (Łk 12 49), rozpal nasze umysły i serca pragnieniem zbawienia całego świata i każdego człowieka, aby nikt nie zginął z tych, których Ci dał Ojciec i by także naszego pokolenia nikt nie wyrwał z Twojej ręki (J 10, 28). IMG_1676p.jpg IMG_1694,,.jpg IMG_1714,,.jpg Galeria: POWITANIE     Film:    Misje Miłosierdzia – 29.04.2017

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s