Ogłoszenia Parafialne – 07.05.2017

IV   NIEDZIELA    WIELKANOCNA

1.     W minionym tygodniu przeżywaliśmy czas Misji Miłosierdzia  za które Bogu niech będą dzięki, pragnę  również podziękować i Wam Drodzy Parafianie za  uczestnictwo –  to cieszy, kiedy widać Wasze pragnienie i lgnięcie do Boga.

2.     Dzisiaj z racji I niedzieli miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu na zakończenie każdej Mszy św.

MBF.jpg

3.     Rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Powołania do służby w Kościele.

4.     W poniedziałek Uroczystość Św. Stanisława bpa i męcz. Głównego Patrona Polski, a w sobotę NMP Fatimskiej.

5.     Słowa wdzięczności dla pewnej osoby, która zakupiła w Portugalii  Figurę Matki Bożej Fatimskiej dla naszej Parafii.

6.     Jeszcze tylko w tym tygodniu można zapisać  swoje dziecko na katechezę przygotowującą  do I Spowiedzi i Komunii Św.  w  2018 roku.

7.  Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie Niedziela i Gość Niedzielny.

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )