Ogłoszenia Parafialne – 14.05.2017

V   NIEDZIELA    WIELKANOCNA

1. W następną niedzielę I Komunia Św. w naszej Parafii o 10.00 dla  I grupy, a o godz. 12.00  II grupa i Dom Dziecka. Nabożeństwo pokutne i Spowiedź dla tych dzieci w sobotę o godz. 9.00 dla I grupy a o godz. 11.00 dla grupy II.

Fatimska2..pp.jpg

1. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na działalność duszpasterską Archidiecezji Łódzkiej.
  1. Nabożeństwa majowe, w naszym kościele w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedzielę o 16.30 i następnie Msza Św. wieczorna.
  2. Zachęcam do śpiewania Litanii Loretańskiej przy ozdobionych krzyżach
    i kapliczkach.
  1. Od piątku rozpoczynamy Nowennę do Ducha Świętego.
  1. Pewna Rodzina z naszej Parafii ofiarowała kostkę na parking przy naszym kościele.

Serdeczne Bóg zapłać.

1. Serdecznie zapraszam na premierę filmu ” Szare Anioły „, która odbędzie się 28 maja o godzinie 18.00  w Auli Akademii Medycznej przy ul. Pomorskiej 259.
    „Szare Anioły” to film o ludziach, którzy na wzór św. Franciszka z Asyżu wybrali czystość, posłuszeństwo i ubóstwo,  aby ratować dla Chrystusa  najnędzniejszych tego świata. Patronat nad wydarzeniem objął bp. Marek Marczak – Administrator Archidiecezji Łódzkiej.   Bilety w cenie 20 zł można nabyć w zakrystii.
  1. W minionym tygodniu przy naszym kościele pracowali: Pan Janus Henryk i Stanisław – Bóg zapłać.
  1. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie Niedziel, Idziemy i Gość Niedzielny.
  1. W minionym tygodniu odeszła do wieczności:
          Ś.p. Stefania Adamczyk  – l. 101  z ul. Aleksandrowskiej                                Wieczny odpoczynek racz Jej dać Panie….