Rocznica I Komunii Świętej – 28.05.2017

Dzisiaj w Rocznicę Pierwszej Komunii Świętej dziękujemy Bogu Ojcu, Synowi Bożemu i Duchowi Świętemu za dary, które otrzymujemy. Najpiękniejszym darem Boga Ojca dla nas jest Jezus. Z miłości do nas, rok temu, Pan Jezus po raz pierwszy dał nam siebie pod postacią chleba. Dał nam siebie, abyśmy złączyli swoje życie z życiem Bożym. Niech ta dzisiejsza Eucharystia, w rocznicę Pierwszej Komunii Świętej, będzie serdecznym dziękczynieniem Bogu za nasze pierwsze pełne uczestnictwo we Mszy świętej rok temu i za wszystkie Komunie święte w ciągu całego roku.
IMG_2636p.jpg
Galeria:  Rocznica
Filmy:    Rocznica 1;    Rocznica 2

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s