Ogłoszenia Parafialne – 18.06.2017

XI  Niedziela Zwykła

zniwo1.jpg

1. Nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa z procesją Eucharystyczną  w dni powszednie o godz. 17.30  a w niedzielę o 16.30.
  1. W ubiegłą niedzielę zebraliśmy na tacę na budowę kościołów w Archidiecezji Łódzkiej –  1460 zł. Serdeczne Bóg zapłać.
  • w środę – św. Alojzego Gonzagi zak.
  • w czwartek na zakończenie eucharystycznych procesji, błogosławieństwo wianków i ziół.
  • W piątek UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEGO  SERCA  PANA  JEZUSA.
    Można uzyskać odpust zupełny za publiczne  odmówienie Aktu wynagrodzenia
    Najświętszemu Sercu Pana Jezusa. Na zakończenie nabożeństwa błogosławieństwo dzieci. Ze względu na uroczystość, można spożywać pokarmy mięsne.

• w sobotę – uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  1. W następną niedzielę 25 czerwca w naszej Parafii Odpust ku czci MBNP. Uroczystą Mszę św. o 11.30 odprawi  nasz rodak   kanonik Piotr KosmalaProboszcz  Parafii św. Urszuli Ledóchowskiej w Łodzi.

Zapraszamy dzieci do udziału w procesji.

1. W związku ze zbliżającymi się wakacjami, informuję, że w lipcu i sierpniu –

w naszym kościele będą celebrowane  msze św.: w niedzielę o godz. 8.00,   10.00
 i 16.30,   natomiast w dni powszednie o godz.  18.00.   W środy nowenna o 17.30.

1. Słowa podziękowania dla pewnej Rodziny, która pokryła koszty projektu parkingu przy naszym kościele oraz opłaty związane z uzyskaniem pozwolenia. Bóg zapłać!
  1. W minionym tygodniu przy kościele pracowali: Pan Janus Henryk, Stanisław, Seliga Adrian  i Lech Halina  – serdeczne  Bóg zapłać.
  1. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie: Niedziela, Idziemy, List do Pani i Gość Niedzielny.
  1. W minionym tygodniu odszedł do wieczności:

Ś.p.  Władysław Dawiczyk  – l. 60
„Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie….”

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )