Ogłoszenia Parafialne – 23.07.2017

XVI  Niedziela Zwykła
1.
W dzisiejszą niedzielę błogosławieństwo pojazdów po każdej Mszy Św.
2. Za tydzień ofiary na Tacę gospodarczą – przeznaczone są na pokrycie kosztów związanych z  budową parkingu przy naszym kościele. Planowane rozpoczęcie prac pod koniec sierpnia. Bóg zapłać.
p13.JPG p23.JPG

3. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary z ubiegłej niedzieli „Św. Krzysztof dla misjonarzy” – do puszek złożono 790 zł.

4. Przed kościołem zbiórka ofiar do puszek na dzieła CARITAS Archidiecezji Łódzkiej.

5. „Tornister pełen uśmiechu”- to akcja charytatywna, której celem jest skompletowanie i przekazanie najuboższym dzieciom wyprawek szkolnych. Otrzymaliśmy z Caritas 15 pustych plecaków. Chętnych prosimy o zabranie plecaków i uzupełnienie artykułami szkolnymi, zgodnie z załączoną listą. Każdy plecak jest przypisany do konkretnego dziecka. Bóg zapłać za dobre serca.

• w poniedziałek – św. Kingi
• we wtorek – św. Jakuba
• w środę – św. Joachima i Anny – Rodziców NMP – dzień wdzięczności rodzicom, dziadkom i emerytom.
• w sobotę – św. Marty

7. Za tydzień ofiary na Tacę gospodarczą – przeznaczone są na pokrycie kosztów związanych z  budową parkingu przy naszym kościele. Planowane rozpoczęcie prac pod koniec sierpnia. Bóg zapłać.

8. W minionym tygodniu przy kościele pracowali: Janus Henryk, Stanisław i Zdzisław – serdeczne  Bóg zapłać.

9. Pod chórem są do nabycia tygodniki katolickie: Niedziela, Idziemy, List do Pani  i Gość Niedzielny.

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s